لاغری موضعی با روش جدید: راهی برای اصلاح چربی مقاوم به رژیم و ورزش

01

استفاده از یک رژیم غذایی سالم و انجام تمریناتی مداوم، روشی شگفت انگیز برای حفظ سلامت و فیزیک مناسب است، اما اغلب، چنین تلاشی به سادگی برای رسیدن به فرم دلخواه بدن کافی نیست. گاهی، نواحی مشکل‌داری ایجاد می‌شوند که با کاهش وزن اصلاح نمی‌شوند و می‌توانند باعث ایجاد ظاهری نامتناسب شوند. علاوه بر این، افرادی که کاهش وزن زیادی را تجربه کرده‌اند ممکن است به افتادگی بیش از حد پوست دچار شوند. روش‌های مختلفی وجود دارند که بدن را در بهره‌گیری از پتانسیل کامل خود یاری می‌دهند و تلاش‌های صورت گرفته برای رسیدن به اندامی ‌مطلوب را به نتیجه می‌رساند.

عمل لاغری موضعی می‌تواند شما را در بهبود و اصلاح فرم کلی بدن خود یاری دهد. دکتر راسخي روش‌های مختلفی را برای فرم‌دهی به بدن و ایجاد ظاهری ایده‌آل و متقارن ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با بهره‌گیری از توانمندی‌های دکتر راسخی، از اندامی‌دلخواه و چهره و سینه‌هایی برجسته با ظاهری طبیعی بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت ملاقات از طریق شماره‌ ۰۲۱۷۷۶۸۹۴۶۷ با ما تماس بگیرد.

عمل لاغری موضعی بدن


روش های لاغری موضعی بدن شامل جراحی‌ها و روش‌هایی بدون جراحی‌ است که با هدف شکل‌دهی مجدد به نواحی مختلف بدن، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کرایولیپولیز

کرایولیپولیز

کرایولیپولیز که عمدتاً توسط بیماران سرما درمانی نامیده می‌شود، از دمای سرد برای شکستن سلول‌های چربی استفاده می‌کند. سلول‌های چربی برخلاف دیگر سلول‌ها بویژه به تاثیر سرما حساس هستند. هنگامی که سلول‌های چربی منجمد می‌شود، پوست و دیگر ساختار بدن آسیب نمی‌بیند. این یک روش درمانی غیرجراحی کاهش چربی بسیار پرطرفدار است. بیمارانی که  تمایل دارند توده چربی موضعی را که نسبت به رژیم و ورزش مقاوم هستند از بین ببرند، به روش کرایولیپولیز روی خواهد آورد. بیمارانی که دچار مشکلاتی مرتبط با سرما هستند، مانند کرایوگلوبولین ، اورتیکاریا و هموگلوبینوری سرد تهاجمی نباید از کرایولیپولیز استفاده کنند. بیمارانی که پوست آنها شل است یا استقامت پوست آنها ضعیف است، ممکن است کاندیدای مناسبی برای انجام کرایولیپولیز نباشند. هدف از انجام کرایولیپولیز کاهش حجم چربی در توده چربی موضعی است. برخی از بیماران می‌توانند انتخاب کنند که بیش از یک ناحیه را درمان کرده یا یک ناحیه را بیش از یک بار درمان کنند.

لیپولیز

تکنولوژی لیپولیز غیرتهاجمی با رسانای لیزر سرد کار می‌کند، که از روی پوست عبور می‌کند. پزشکان دریافتند که تکنولوژی لیزر سرد سلول‌های چربی را بدون درد ذوب می‌کند، در اصل برای افزایش بهبودی طراحی شده است. برخلاف لیپوساکشن، لیزر لیپولیز غیر تهاجمی سلول‌های چربی را از بین نمی‌برد، بلکه آن را خشک می‌کند. چربی می‌تواند توسط سیستم لنفاوی فرد سالم خشک شده و هر هفته چند سانتی‌متر کاهش می‌یابد. لیپولیز یک لیزر سطح پایین سرد است که مطمئن، بدون درد، و درمان غیرتهاجمی است که نواحی چربی موضعی مقاوم را هدف قرار می‌دهد. کاندیدای مناسب برای درمان لیپولیز وجود ندارد، ثابت شده که این درمان در انواع مختلف پوست و بدن موثر است. با این وجود، بهترین نتیجه در مردان و زنانی دیده می‌شود که نمی‌توانند با استفاده از ورزش منظم و حفظ سبک زندگی سالم از چربی‌های موضعی مقاوم نواحی مختلف بدن رهایی یابند. ذکر این نکته بسیار مهم است که اگر این درمان همراه با رژیم کلی و برنامه ورزشی انجام شود، این درمان مانند دیگر درمان های کاهش چربی و فرم‌دهی بدن نتایج کوتاه و بلند مدت آن بهبود می‌یابد.

لیپوساکشن


 لیپوساکشن

لاغری موضعی با لیپوساکشن برای حذف چربی از تقریباً هر نقطه‌ی بدن می‌تواند انجام شود. اغلب، عمل لیپوساکشن برای بازوها، پاها، باسن و نیم تنه انجام می‌شود. این روش همچنین برای برداشتن چربی‌های اضافه‌ی ناحیه‌ی گردن و زیر چانه نیز قابل استفاده است. دکتر راسخی این عمل را با وارد کردن یک لوله توخالی باریک، به نام کانول به برش‌های کوچک که در نزدیکی ناحیه (نواحی) تحت عمل ایجاد می‌شوند، آغاز می‌کند. این کانول در سراسر لایه‌های بافت چربی به جلو و عقب حرکت می‌کند و مقدار چربی لازم از آن منطقه را استخراج می‌کند. پس از برداشتن چربی، دکتر راسخی برش ایجاد شده را می‌بندد. روش‌های مختلفی برای انجام عمل لیپوساکشن در دسترس هستند. هنگامی‌که شما با دکتر راسخی صحبت می‌کنید، او به شما در گزینش مناسب‌ترین شیوه‌ی انجام عمل لیپوساکشن و نحوه‌ی بیهوشی کمک خواهد کرد. برای اصلاح و بهبود نتایج می‌توان عمل لیپوساکشن را همراه با سایر روش‌های لاغری موضعی بدن مانند ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم )، عمل لیفت بدن و یا عمل‌های زیبایی صورت مانند عمل لیفت صورت و گردن، انجام داد.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی که همچنین  تامی تاک یا جراحی کوچک کردن شکم نامیده می‌شود. این جراحی اغلب پس از کاهش وزن یا بارداری انجام می‌شود. هنگامی که فردی اضافه وزن دارد، پوست کشیده می‌شود تا با رشد بدن همراه شود. با کاهش وزن ناگهانی و شدید، پوست انعطاف‌پذیری یکسانی را برای برگشت به حالت اولیه ندارد. ابدومینوپلاستی برای برداشتن چربی و پوست اضافه انجام می‌شود. در طول این جراحی پوست در طول دیواره شکم کشیده و سفت می‌شود. عضلات ضعیف یا جدا شده شکم ممکن است ترمیم شود. این جراحی برای مردان و زنان موفقیت آمیز است . در هر عمل جراحی، مهم است که انتظارات واقع‌بینانه از بهبودی و نتایج جراحی داشته باشید.

  • مشاوره: در طول مشاوره، پزشک نیازها و انتظارات شما را بررسی می‌کند. براساس اندازه، شکل و نیازهای فردی شما، جراحی زیبایی کامل یا مینی ابدومینوپلاستی پیشنهاد می‌شود.
  • بهبودی: پس از جراحی فوراً یک لباس فشرده سازی پوشیده می‌شود. این لباس شکم را حمایت کرده و به کاهش ورم کمک می‌کند. محدودیت‌هایی برای حرکت کردن برنامه ورزشی شما اعمال می‌شود. در این دوران بهبودی به بدن اجازه دهید تا بهبود یابد. از دستورالعمل پزشک پیروی کرده تا دوران بهبودی بصورت بهینه پایان یابد.
  • نتایج: بطور کلی بیماران دچار ورم ، حساسیت و جای زخم پس از عمل می‌شوند. همچنان که بدن بهبود می‌یابد، ورم کاهش یافته و جای زخم از بین می‌رود، و شکم صاف و سفت خواهد شد.

لیفت کامل بدن

لیفت کامل بدن

کاهش وزن شدید ناشی از یک رژیم غذایی یا جراحی گاستروکتومی ‌معده می‌تواند مقدار زیادی از پوست اضافه را در اطراف شکم، ران‌ها و بازوها را ایجاد کند. شل‌شدگی گسترده‌ی پوست می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد و موجب بروز عوارضی پزشکی مانند سلولیت و آبسه شود. جراحی برداشتن و کشیدن بافت و پوست اضافه به طرز چشمگیری می‌تواند احساس رضایت و اعتماد به نفس را بهبود بخشد و ظاهری جدید و زیبا و لاغری موضعی مطلوبی را به شما ارائه دهد. بخش عمده‌ای از پوست اضافی را می‌توان از طریق عمل جراحی کشیدن بدن اصلاح کرد، این عمل به تغییر شکل پشت، ناحیه میانی، ران‌ها و باسن کمک خواهد کرد. با ترکیب این عمل با عمل لیپوساکشن و همچنین عمل لیفت بازو می‌توان نتایج عمل لاغری موضعی را تکمیل کرد. پس از عمل، شما به تفاوت چشمگیر ایجاد شده در شکل بدن خود پی خواهید برد.

لیفت بازو

افتادگی پوست روی بازوها و ران می‌تواند ناشی از پیری و یا کاهش وزن شدید باشد. مشکل این مناطق را می‌‌توان با استفاده از عمل‌های موضعی لیفت بازو(یا براکیوپلاستی) و لیفت ران‌ها حل کرد. برای عمل لیفت بازو، دکتر راسخی برشی را در امتداد قسمت داخلی بازو ایجاد می‌کند و پوست اضافی جدا می‌کند. پوست باقی مانده به هم کشیده شده و بسته می‌شود. نتیجه این کار بازوی سفت‌تر و صاف‌تری را ایجاد خواهد کرد.

لیفت ران (لیفت بخش پایین بدن)

عمل لیفت ران، که تای‌پلاستي یا لیفت بخش پایین بدن نیز نامیده می‌شود، از طریق ایجاد برشی در اطراف بخش پایینی کمر که از طریق آن ران، باسن و بخش پایین شکم صاف و کشیده خواهد شد. سپس پوست اضافه‌ی آن قسمت برداشته شده و محل برش با دقت بسته خواهد شد. برای دستیابی به نتایجی مطلوب‌تر می‌توان این عمل را همراه با عمل لیپوساکشن انجام داد.

لیفت و بزرگ کردن باسن

عمل لیفت باسن، روشی برای بزرگ کردن باسن است که بدون استفاده از پروتزهای مصنوعی، ظاهر جوان‌تر، جذاب‌تر و خوش‌ فرم‌تری را برای باسن ایجاد می‌کند. از آنجایی که در این عمل از چربی بدن بیمار برای عمل بزرگ کردن باسن استفاده می‌شود، این عمل روشی کاملاً طبیعی برای برجسته کردن باسن به حساب می‌آید. بسیاری از مردم خواهان انجام عمل لیفت باسن هستند زیرا که این عمل، علاوه بر باسن، فرم کلی بدن را نیز اصلاح می‌کند.

مزوتراپی

مزوتراپی

سلولیت مشکلی برآمدگی‌های غیرطبیعی چربی است که عمدتاً در شکم، باسن و ران‌ها شکل می‌گیرد. اغلب به دلیل گردش خون در رگ و لنفاوی ناکافی ایجاد می‌شود. درمان مزوتراپی برای سلولیت شامل تزریق مواد مغذی و داروهایی است که سیستم گردش لنفاوی رگی را بهبود می‌بخشد. با انجام اینکار، چربی حل شده و سپس از آن ناحیه دور می شود تا بطور طبیعی بسوزد و توسط بدن حذف شود. چون سلولیت یک مشکل فیزیولوژیکی بدن است که شامل ایجاد چربی غیرطبیعی است، مهم است که هر دوره مزوتراپی همراه با روش جامع طب طبیعی انجام شود. پزشکان عمدتاً برنامه تغذیه‌ای و ورزشی تجویز می‌کنند تا متالولیسم بدن را بهبود بخشیده و تاثیر مزوتراپی را افزایش دهند. درمان شامل ملاقات هفتگی به مدت حداقل ۶-۱۵ هفته است. نتایج معمولاً هنگامی که پیروی از این تمرین‌های سلامتی جدید ادامه داشته باشد، طولانی مدت خواهد بود.

کویتیشن

کویتیشن

تکنولوژی غیرتهاجمی اولتراسوند لیپوکویتیشن با یک رسانای لیزر سرد کار می‌کند. پزشکان دریافتند که این درمان در اصل برای تسریع بهبودی طراحی شده که تکنولوژی لیزر سرد نیز بدون درد سلول‌های چربی را ذوب می‌کند. اولتراسوند کویتیشن برخلاف لیپوساکشن، سلول‌های چربی را حذف نمی‌کند، بلکه آن را خشک می‌کند. چربی می‌تواند با سیستم لنفاوی بدن سالم خشک شده و در هر هفته چند سانتی متر کاهش می‌یابد. لیپواولتراسوند کویتیشن با تمرکز بر لیزر قرمز سرد کار می‌کند، که به سلول‌های چربی نفوذ کرده به غشای سلول حمله کرده تا آنها را بشکند و چربی را از سلول آزاد کند. این روش مطمئن و بدون درد است و کاملاً غیرتهاجمی می‌باشد. اولتراسوند کویتیشن درمانی منجر به ذوب شدن چربی‌ها می‌شود. سپس چربی‌های ذوب شده، از طریق سیستم لنفاوی از بین می‌رود. تاثیر از بین رفتن چربی‌ها در طول درمان و پس از آن به کارکرد درست سیستم لنفاوی بستگی دارد که مسئول از بین بردن مواد زائد از بدن است.

سوالات متداول درباره لاغری موضعی


تکنولوژی غیرتهاجمی لیپولیز چگونه کار می‌کند؟

تکنولوژی غیرتهاجمی لیپولیز با رسانای لیزر سرد کار می‌کند. این روش که برای تسریع روند بهبودی طراحی شده، پزشکان دریافتند که تکنولوژی لیزر سرد چربی‌ها را بدون درد ذوب می‌کند. اولتراسوند کویتیشن برخلاف لیپوساکشن، سلول‌های چربی را حذف نمی‌کند، بلکه آن را خشک می‌کند. چربی می‌تواند با سیستم لنفاوی بدن سالم خشک شده و در هر هفته چند سانتی متر کاهش می‌یابد. لیپواولتراسوند کویتیشن با تمرکز بر لیزر قرمز سرد کار می‌کند، که به سلول‌های چربی نفوذ کرده به غشای سلول حمله کرده تا آنها را بشکند و چربی را از سلول آزاد کند. این روش مطمئن و بدون درد است و کاملاً غیرتهاجمی می‌باشد.

آیا چاقی شکم پس از بارداری با لیپولیز برطرف می‌شود؟

بله! این روش برای هدف قرار دادن نواحی از بدن که دچار چربی مقاوم هستند، مانند پایین شکم که پس از بارداری ایجاد می‌شود، بسیار مناسب است.

آیا لیپولیز برای مردان مناسب است ؟

لیزر لیپو همچنان که برای زنان موثر است در مردان نیز تاثیرگذار است. مردان بطور کلی موفقیت بیشتری در ناحیه سینه، بالا و پایین شکم و پهلوها دریافت می‌کنند.

لیپولیز چگونه می‌تواند چربی شکم را از بین ببرد؟

اکثر مشتریان ما برای درمان شکم خود بیشتر از نواحی دیگر بدن مراجعه می‌کنند. این روش وزن زیادی از شما کم نمی‌کند اما چند سانتی‌متر را کاهش می‌دهد. همچنان که اندازه کمر و ران کاهش می‌یابد، سایز شلوار آنها نیز کم می‌شود.

"کپی فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است."